Avasta Vana-Egiptuse saladused mängus Book of Ra!

Need, kes veel mänguautomaatidega sina peal pole, kuid soovivad oma teadmisi parandada, võivad vabalt internetist abi otsida. Book of Ra on kindlasti üks esimesi mänge, mille otsija leiab ning võime omalt poolt öelda, et mängu populaarsusel on head põhjused:

 

  • Kõrge väljamaksete tihedus muudab mängu teistest köitvamaks;
  • Köitev kujundus – visuaalsed efektid ning helid on hüpnootilised ning kutsuvad edasi mängima;
  • Mängule pääseb lihtsalt ligi, kuna seda võib mängida arvutis, nutitelefonis (Deluxe versioon) ja ka kasiinos olevates mänguautomaatides.

Kuidas mängida?

Book of Ra on viie rulliku ja üheksa panuseliiniga mäng, mille on loonud Austria mängulooja Novomatic. Pärast mängu esimese versiooni ootamatult suurt edu, andsid autorid välja sama mängu Deluxe versiooni, kus on üks panuseliin rohkem, mis suurendab võiduvõimalust veelgi.

 

Selles on mõned peamised sümbolid, mis võivad panust mitmekordistada ja sümbolid, mis annavad juurde lisamänge. Mängima hakkamiseks tuleb valida panus ning rullikuid keerutada. Eesmärk on ühele panuseliinile saada vähemalt viis ühesugust sümbolit. Algajatel ei soovita kasutada automaatset mängimist, sest nõnda on keerukam mängu üle kontrolli omada. Kui esialgne panus on mitmekordistunud, siis on automaatne mäng aga meeldiv ning kindel viis jätkamiseks. Mängimist on võimalik igal hetkel lõpetada, kui tunnete, et mänguks valitud raha hakkab lõppema või võit on juba piisavalt suur ning soovite selle endale jätta- optibetkasiino.ee.

Vastutustundlik mängimine

Slotimänge loetakse nii intrenetis kui ka kasiinodes hasartmängudeks, seega soovitame korralikult mõelda, kui palju raha olete seesugusele meelelahutusele valmis kulutama. Kui tunnete, et raha kulub liiga palju, soovitame võtta pausi ning mõelda, kas saate seda endale ikka lubada. Hasartmängud on suurepärane ajaviide ja meelalahutus, aga ka palju muud. Hasartmänge ei tohiks võtta kui rahateenimise viisi. See on eelkõige hea viis vaba aega veeta ning vahel ka natuke lisaraha võita.