Book of Ra

See slotimäng ei nõua pikemat tutvustust juba aastaid. Book of Ra on mänguna suurepärane näide eduloost, millest on loodud mitmeid uusi versioone, et mängijad ei tüdineks ning sukelduksid koos Indiana Jones’i porteteeritud aardekütiga üha uutesse seiklustesse.

Book of Ra on üks populaarsemaid mänge ka seetõttu, et sel on teiste mängudega võrreldes suhteliselt suur väljamaksete protsent. See tähendab, et küllaltki sageli võib kasiinost võitjana väljuda. Sama kehtib ka internetis mängimise kohta, kus seda võib mängida nii tasuta kui ka raha eest.

 

Tasuta mängu võivad mängida kõik, ent rahalise versiooni ligi pääsevad vaid need, kes on 21-aasta vanused ehk need, kes pääsevad ligi internetikasiinodele.

 

Mängust

 

Mängul on üheksa panuseliini ning viis rullikut, mis tähendab, et võiduvõimalus on suur. Mängu uuemal, Deluxe versioonil, on üks panuseliin rohkem, mis väljamaksete hulka veelgi suurendab.

 

Kõige väärtuslikum on raamatusümbol, mille ilmumine avab boonusrežiimi, mis on täiesti tasuta. Kuna sinu raha vähemaks ei jää, siis on boonusmängust võitjana väljatulek väga tõenäoline. Sageli tehakse just boonusrežiimis mängupandud tühisest viiest eurost mitu korda suurem summa.

 

Boonusmängus teenitud summat on omakorda võimalik kahekordistada. Nimelt saate te pakkuda, milline kaart järgmisena tuleb. Kui ennustus õnnestub, summa kahekordistub, aga kui mitte, siis jääte kõigest ilma.

 

Kus mängida?

 

Tänapäeval otsitakse pea iga asja kohta esmalt internetist informatsiooni, et sellega enne raha väljakäimist paremini tutvust teha. Nii on ka Book of Ra puhul, mida on võimalik lisaks traditsioonilisele kasiinole võimalik internetis mängida nii raha eest kui ka tasuta. Tasuta mäng annab suurepärase võimaluse mängu reeglid selgeks õppida ning maitse suhu saada. Mängu pandud mänguraha kaotamine pole nii valus kui kasiinos oma eurodest ilma jäämine. Seetõttu soovitamegi enne kasiinos mängimist selle slotimänguga internetis tutvust teha, et mõisa, kas see on see, mida mängida soovite.

https://www.optibet.ee/et/kampaaniad/kasiino/?p=739