Mängimine online-kasiinodes

Erinevates kasiinoportaalides mängimine on tänapäeval väga populaarne kasvõi seetõttu, et   ei nõua vaba aja veetmiseks kodust väljumist ning hobiga saab tegeleda ka diivanilt lahkumata. Seda võimalust kasutab üha rohkem inimesi, kuna keskmiselt saavad kasiinod poole oma tuludest just interneti teel.

Püüan edasi anda mõningad enda kogemustest netis hasartmängude mängimise kohta, alustades sellest, millist kasiinot valida, milliseid mänge ise mängin ning kuidas käib võitude väljamaksmine.

 

Kus mängida?

 

See on esimene küsimus, mis tuleb pähe sellele, kes on otsustanud oma õnne mõnes kasiinoportaalis (optibet) proovile panna. Kõige parem viis oma seikluste alustamiseks on valida mõni kohalik kasiino. Kuigi tänapäeval on mängijad netipettuste eest suhteliselt hästi kaitstud, siis leidub ikkagi saite, mis pole oma mängijate suhtes ausad. Seetõttu on parem alustada mõne kasiinoga, mille nimi juba tänavatelt või reklaamidest tuttavaks saanud.

 

Mida mängida?

 

Pea meeles, et kui soovid teha suuri panuseid, mängi vaid seda mängu, mida valdad. Erandiks võib lugeda mänguautomaadid, mis ei nõua kuigi palju oskuseid või tähelepanu. Kuid selleks, et ei tekiks arusaamatusi, tasub nendegi puhul selgeks teha, kui palju mingi sümbol väärt on ning missugused kombinatsioonid kõige suurema võidu toovad. Minu kõige suurem võit on olnud mängus Book of Ra – selle suurus oli 80 eurot. Hiljem olen samuti mõningad võidud saanud, kuid need ka maha mänginud, kuna, ütleme nii, olen mängust liialt hasarti sattunud. Riskisin suurele summale boonusmängus, kus tuleb ära arvata, mis kaardiga tegu. Õppige teiste vigadest!

 

Kuidas võite kätte saada?

 

Võitude väljamaksmine on sama lihtne kui oma konto täitmine. Sõltuvalt kasiino reeglitest peab oma isikut tõendama kas raha sisse või välja makstes. Mitte ainult selleks, et veenduda, kas võit läheb vähemalt 21-aastasele isikule, vaid ka seetõttu, et kinnitada pangakonto, kuhu võit kantakse.

 

Andmete kinnitamine võib kõige rohkem võtta ühe ööpäeva või ka nädalavahetuse, kuna andmeid töötleb üldiselt kasiinotöötaja, mitte arvutisüsteem.

 

Ütleksin julgustavalt, et siiani võib kõiki minu kogemusi netikasiinodega üldiselt positiivselt hinnata.