Soovitused spordiennustuste tegemiseks

Kes ei oleks unistanud mõnel heal päeval miljonäriks saamisest nii, et sellega oleks lahendatud ka kõik muud probleemid. Võib vast arvata, et seda on teinud meist igaüks. Soovitaks küll pisut hoogu maha tõmmata, sest võimalus, et midagi sellist lihtsalt niisama juhtub, on väike. Inimesed teavad seda, ent loodavad siiski lihtsatele lahendustele.

Enamik mängivad hasartmänge just sel põhjusel ning kihlveodki on hasartmängude osa. Idee on hea – kui sulle sport meeldib, miks ei võiks sellest ka majanduslikku tulu teenida. Edukamaks osaluseks erinevates kihlvedudes tasub järgida mõningaid kirjutatud ja kirjutamata reegleid, et mitte raha tuulde loopida.

  1. Eelarve – see ei käi mitte ainult spordiennustuste (totalisator), vaid üldse hasartmängude kohta. Kindlaksmääratud eelarve, mida olete valmis sellele meelalahutusele kulutama, aitab plaanida kulusid ning teatud väljaminekutega arvestada. Üle selle ei tohiks kulutada, kuna on oluline, et ülejäänud elu selle pärast ei kannataks.
  2. Otsides endale sobivaimat kihlveokorraldajat, ei tee kunagi paha registreerida mitmetesse kohtadesse ning teha erinevaid panuseid. Nii saab hea ülevaate kõigist valikutest ning mõista, milline korraldaja kõige rohkem meeldib.
  3. Kui algul tundubki, et panuste tegemisest ja mängule kaasa elamisest pole midagi lihtsamat, soovitame eelnevalt tutvuda kõigi ennustusportaali tingimustega. Kui miski ei jää selgusetuks, kaitsete end ebameeldivate üllatuste ja liigsete kaotuste eest.
  4. Hasartmängumaailmas tuntakse strateegiaid, mis soovitavad panuseid teha kaotussummat kahekordistades. On mänge, kus sellised tehnikad töötavad, kuid tasub leppida sellega, et kihlveod pole üks neist. Kui olete eelmises mängus viis eurot kaotanud, pole vajadust teha järgmist panust juba kümne euro peale, et kaotatut tagasi teenida. See on enamasti raha tuulde loopimine.
  5. Paljud kihlvedude korraldajad pakuvad oma uutele klientidele liitumisboonuseid. Pole tarvis nende kasutamist häbeneda, kuna nii on võimalik oluliselt oma tulusid suurendada.
  6. Võitusid pole tarvis oma kontol kinni hoida. Kuigi see on turvaline koht, on rahal väärtus ainult siis, kui see ringleb!
  7. Kõige olulisem soovitus – kui tarbid alkoholi, ära panust tee! On oluline oma panuseid mõista ning teha seda kainelt, et asjal mingi mõte sees oleks.